skóra
Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi ujędrniające skórę

Zabiegi ujędrniające skórę – karboksyterapia to zabieg polegający na wstrzykiwaniu wybranych części ciała CO2. CO2 wprowadzany do skóry zwiększa przepływ krwi, składników odżywczych i tlenu do obszaru poddawanego terapii.

Zabiegi ujędrniające skórę, a karboksyterapia

Karboksyterapia poprawia również mikrokrążenie, a tym samym stymuluje odnowę komórek, a także poprawia krążenie limfy, co zmniejsza obrzęk. Ponadto skóra narażona na dwutlenek węgla jest stymulowana do tworzenia kolagenu. Dzięki temu staje się grubsza, jędrniejsza i odmłodzona. Kolejną zaletą karbocysterapii jest jej niszczący wpływ na komórki tłuszczowe i struktury powodujące cellulit. Dlatego polecany jest osobom zmagającym się z brakiem jędrności, nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Ta metoda może również zmniejszyć widoczność rozstępów, jeżeli chodzi o zabiegi ujędrniające skórę.

Tylko minus? Leczenie nie jest przyjemne. Po włożeniu igły pojawia się uczucie pieczenia, a następnie uczucie pękania, gdy gaz rozchodzi się pod skórą. Czasami może być dość bolesne, choć może być znoszone. Najlepszym dowodem jest to, że kobiety wracają na tę operację i polecają ją innym w odniesieniu do aspektu jakim okazują się być zabiegi ujędrniające skórę.

Łączy w sobie technologię wielobiegunowych fal radiowych i sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Działa głęboko w skórze, co powoduje zwiększone krążenie krwi, rozpoczyna proces produkcji nowego kolagenu przez fibroblasty i uelastycznia włókna kolagenowe. Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii (MP) 2, Venus Legacy wytwarza przyjemne ciepło na skórze. Wielobiegunowe fale radiowe powodują reakcję termiczną i stymulują tkanki ciała do naturalnej regeneracji, co wpływa na ujędrnienie ciała, redukcję zmarszczek i cellulit.

Kosmetolog opracuje indywidualny program, abyś mógł wrócić do idealnych kształtów. Weźmie pod uwagę twój wiek, wahania masy ciała, ilość hormonów, wcześniejsze ciąże, które pozostawiły ślad na skórze. Potrzebne są kilka miesięcy, aby efekty zabiegów stały się widoczne. Zaplanuj leczenie tak wcześnie, jak to możliwe, np. najlepiej ponad pół roku przed wakacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *