medycyna
O gabinetach O medycynie estetycznej

Klinika medycyny estetycznej Wałbrzych

Klinika medycyny estetycznej Wałbrzych – medycyna estetyczna może być stosowana w trzech obszarach. Przede wszystkim pomaga zapobiegać różnego rodzaju defektom, po drugie korygować niedoskonałości, a po trzecie leczyć zmiany powstałe w wyniku choroby, np. opryszczka lub przebarwienie.

Klinika medycyny estetycznej Wałbrzych opowiada o jej istocie

Współczesna medycyna estetyczna odbiega od stereotypowego poglądu na sztuczne, przesadzone efekty zabiegów. Obecne metody skupiają się na delikatnych dostosowaniach. Wypełnianie zmarszczek toksyną botulinową lub toksyną botulinową od wielu lat należy do najbardziej znanych zabiegów kosmetycznych – wspomina klinika medycyny estetycznej Wałbrzych.

Polega na wstrzyknięciu pod skórę niewielkiej ilości substancji w celu wypełnienia zmarszczek. Ze względu na swoje właściwości toksyna botulinowa blokuje impulsy nerwowe, które prowadzą do skurczów mięśni na twarzy, co z kolei powoduje zmarszczki. Surgi Wire to nowoczesny sposób na głębokie zmarszczki. Klinika medycyny estetycznej Wałbrzych podpowiada także, że polega na wprowadzeniu pod skórę cienkiego drutu wykonanego ze stali nierdzewnej, tworząc z niego pętlę podskórną, która ma na celu rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za dane zmarszczki. Sama procedura trwa chwilę, a efekty można zobaczyć już pierwszego dnia.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest ostatnio regeneracja skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego pobranego z krwi pacjenta. Przeprowadza się go pod skórą za pomocą wielu nakłuć o różnej głębokości. Efekt? Stymulacja tkanek w celu naturalnej regeneracji, produkcji kolagenu oraz redukcji zmarszczek i niedoskonałości. Dla osób, które chcą nieinwazyjnie zwiększyć napięcie skóry lub pozbyć się jej nadmiaru, związane np. wraz z wiekiem lub utratą masy ciała celem jest podnoszenie. Metody wykonywania procedury różnią się między sobą zastosowaną technologią. Innowacją jest stosowanie substancji wypełniających, takich jak kwas hialuronowy lub tkanka tłuszczowa pobranych z ciała pacjenta. Wcześniej popularne obecnie metody obejmowały wykorzystanie fal radiowych, mikroprądów lub ultradźwięków, mających na celu stymulację mięśni, rozgrzanie tkanek, a tym samym zwiększenie napięcia skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *